Kierownictwo firmy

Josef Höckner, Dyrektor zarządzający, sprzedaż

Josef Höckner

Dyrektor zarządzający
+43 7751 50149-20
josef.hoeckner@biog-biogas.com

Dystrybucja

Coming soon

Gregor Vogrin

Dystrybucja – Ameryka Północna
gregor.vogrin@biog-biogas.com

Robert Greenow - Verkauf Großbritannien & Nordirland

Robert Greenow

Sprzedaż Wielka Brytania i Irlandia Północna
+44 1785 284 684
robert.greenow@biog-uk.co.uk

Juan Carlos Munoz Ribera - Vertrieb Südamerika

Juan Carlos Muñoz Ribera

Dystrybucja – Ameryka Poludniowa
+591 73030586
juancarlos.munozribera@biog-biogas.com

 

Kierownik projektu + Sprzedaż

Hannes Bogner, Kierownik projektu

Hannes Bogner

Kierownik projektu oraz sprzedaż
+43 7751 50149-25
hannes.bogner@biog-biogas.com

Johann Dallinger, Kierownik projektu

Johann Dallinger

Kierownik projektu
+43 7751 50149-25
johann.dallinger@biog-biogas.com

Michael Weidlinger, Kierownik projektu

Michael Weidinger

Kierownik projektu oraz sprzedaż
+43 7751 50149-22
michael.weidinger@biog-biogas.com

Lukas Zehetner, Kierownik projektu

Lukas Zehetner

Kierownik projektu
+43 7751 50149-29
lukas.zehetner@biog-biogas.com

 

Stefan Pointecker, Projektleiter

Stefan Pointecker

Kierownik projektu
+43 7751 50149-27
stefan.pointecker@biog-biogas.com

Zakupy + części zamienne

Franz Hörandner, Dział zaopatrzenia/Części zamienne

Franz Hörandner

Zakupy oraz ołów części zamienne
+43 7751 50149-28
franz.hoerandner@biog-biogas.com

 

Elektronika + technika automatyzacji

Andreas Stockhamer, Kierownictwo, elektrotechnika

Andreas Stockhammer

Kierownictwo, elektrotechnika
+43 7751 50149-51
andreas.stockhammer@biog-biogas.com

Andreas Weidlinger, Technika automatyzacji

Andreas Weidlinger

Szef technologii automatyki
+43 7751 50149-30
andreas.weidlinger@biog-biogas.com

Gospodarka towarowa, zarządzanie, księgowość, marketing

Sabine Wintersteiger, Gospodarka towarowa

Sabine Wintersteiger

Gospodarka towarowa
+43 7751 50149-11
sabine.wintersteiger@biog-biogas.com

Gerlinde Waldner, Zarządzanie

Gerlinde Waldner

Zarządzanie
+43 7751 50149-24
sabine.waldner@biog-biogas.com

Susanne Böttinger, Marketing, księgowość, rozliczenie pracowników

Susanne Böttinger

Marketing, księgowość, rozliczenie pracowników
+43 7751 50149-21
susanne.boettinger@biog-biogas.com

Produkcja i Magazyn

Stefan Zahrer, Kierownictwo, warsztat

Stefan Zahrer

Kierownik produkcji
+43 7751 50149-50
stefan.zahrer@biog-biogas.com

Przemyslaw Cwynar, Magazynier

Przemyslaw Cwynar

Kierownik magazynu
+43 7751 50149-26
przemyslaw.cwynar@biog-biogas.com